Full 1
Eurokadra MED
Človek je pre nás na prvom mieste.
Full 1
Full 2
Poskytujeme široké spektrum profesionálnych zdravotníckych a ošetrovateľských služieb.
Full 2
Full 3
Ošetrovateľské služby poskytuje priateľský a kvalifikovaný personál.
Full 3
previous arrow
next arrow

Kto sme?

Eurokadra MED vznikla s cieľom uspokojiť neustále rastúci dopyt na domácom trhu po profesionálnych opatrovateľských a lekárskych službách. Uvedomujúc si význam problému, ktorým je poskytovanie vysokej odbornosti starostlivosti o starších a chorých ľudí, poskytujeme kvalifikovaný tím opatrovateľov. Patríme medzi spoločnosti patriace do skupiny Eurokadra, ktorá sa od roku 2011 zameriava na agencie pre dočasné práce a personálne poradenstvo, prispievajúc tak k úspechom poľských a medzinárodných organizácií.

Náš skúsený tím tvoria ľudia, ktorí sa už mnoho rokov zaoberajú rehabilitáciou a starostlivosťou o osoby, ktoré potrebujú trvalú starostlivosť. Splňujeme všetky kritéria, ktoré tvoria súčasť profesionálnej zdravotnej starostlivosti. Podporujeme zdravotnícky tím, pomáhame pacientom s denným stravovaním a udržiavaním hygieny, používaním toalety, umývaním, obliekaním a pohybom.

Úspešne pôsobíme na slovenskom trhu

Eurokadra MED spustila program zdravotnej starostlivosti s cieľom zaplniť medzery v poľskom a slovenskom pracovnom trhu. Chceme zabezpečiť profesionálny personál pre poľské a slovenské nemocnice a starostlivé zariadenia a zamestnancom poskytnúť stabilný rozvoj a možnosti rozšírenia svojich kompetencií.

Naša ponuka je zameraná napríklad na:

Prečo sa oplatí spolupracovať s nami?

Kvalifikovaný personál

Investujeme do rozvoja a neustáleho zdokonaľovania odborných zručností našich opatrovateľov.

Okamžitá spolupráca

Poskytujeme medicínsky personál pripravený okamžite začať pracovať.

Komplexná služba

Všetky formality týkajúce sa zamestnania a personálnej a platobnej správy sú našou starosťou.

Pozývame vás na kontakt: